Varikatus Lagune

Elegantse disiainiga Renson Lagune on varikatus, mis toetub maja seinale ja alumiiniumist tugipostidele. Varikatuse UV kaitsega kangas on ideaalne sademete- ja päiksevarjuks. Puldi või nutiseadmega saab varikatust vastavalt soovile täielikult või osaliselt kokku kerida. Selle alumiiniumist katuseraam juhib vihmavee tugipostide sees olevatesse vihmarennidesse ka siis, kui see on osaliselt avatud. Nii ei pritsi vesi üle varikatuse ääre maha. Sensorite lisamisel sulgub varikatus automaatselt vihma või tugevama tuule korral. Varikatuse küljed on suletavad vihma- ja tuulekindlate Fixscreen ruloodega, klaasseintega, lükandseintega või nende kombinatsioonina, mis on intregeeritud varikatuse tugiraamistikuga. Värvivalikuga saab tutvuda alloleval lehel. Võimalik ühildada 3 moodulit saavutamaks maksimaalne pikkus 1200 cm.

KÜSI PAKKUMIST

Toote andmed

Ühe mooduli mõõtmed vahemikus: 150-400 x 150-620 cm, max kõrgus 250 cm esiosas. Katuse kallak 8° – 19°.
Värvitoonid: Saadaval kõigis RAL-värvides. Pulbervärvitud ja tekstuurkattega (60 – 80 micron).
Juhitavus: elektriline, puldist või nutiseadmega.
Sadevee vastupidavus: Lagune® suudab töödelda sademeid tihedusega 0,05 l/s/m2, mis 2 minutit.
Tuule vastupidavus: kuni 120 km / h.
Lume kandevõime: ei ole mõeldud talvel kasutamiseks.
Garantii: 2 aastat mootoritele, 5 aastat konstruktsioonile ja 10 aastat värvi säilimisele.

Paigalduse võimalused

Lapure paigaldus

Seinale kinnituv

Võimalik ühildada kõrvuti 3 moodulit saavutamaks maksimaalne pikkus 1200 cm.

Lisad

Fixscreen® rulood

Paigaldatavad igale küljele. Kinnituvad tugipostide spetsiaalsetesse kanalitesse pakkudes kaitset nii tuule, vihma, päikse ja ka putukate eest.  Neid on võimalik ka hiljem juurde lisada muutes tugisammaste pealiskatet. Saadaval pea 50 erinevas värvitoonis, seespoolt läbipaistevast klaaskiudkangast või koos PVC-st Crystal aknaga. Kõigile Renson-i Fixscreen® ruloodele kehtib 7 aastane garantii.

Loggia® liuguks

Kasutatakse koos Fixscreen ruloodega, et ei peaks sisenemiseks tervet rulood üles tõstma. See lahendus lisab privaatsust ja seda on mugav kasutada. Paigaldatavad külgedele või ette. Valmistatatakse rulooga samast materjalist ja värvitooni.

Klaasseinad

Külgedele liuglevad klaaspaneelid on lukustatavad ja pakuvad ilmastikukaitset ilma vaadet varjamata. Tihti kasutatakse neid koos Fixscreen® ruloodega, mis pakuvad ka päikesevarju. Lisaks summutavad klaasseinad müra ja lisavad kujunduslikku elegantsi.

Tugipaneelide LED valgustus

Valgustid katuse tugipostide all. Valida on valge (2100 Lumen/m) ja sooja (2340 Lumen/m) valguse vahel. Heledust saab reguleerida puldist. Valgustit saab pöörata kuni 35°, et suunata valgust soovitud alale.

Infrapuna soojendid ja helisüsteem

Soojendid ja Bloetooth juhitavad kõlarid paigaldatakse alumiinimist paneeliga katuseraamile. Piltidel on soojendid musta ja kõlarid valget värvi. Võimalus paigaldada ka ainult soojendid või kõlarid.

Alumiinium osade värvid

RAL

Katuse värvid

katusekatte_toonid

Fixscreen ruloode värvid

Renson ruloode värvid