Välised rulookardinad

Fixscreen® välised rulood on tuulekindlad (kuni 36 m/s) tänu alumiiniumist küljepaneelidele ja klaasfiibrist kangale, mis on saadaval laia värvivalikuga aknaraamidega või hoonega ühildamiseks. Need rulood ei võimalda aknaklaasil päikese käes kuumeneda ega pimestavalt peegeldada. Neid on võimalik juhtida puldist, lülitist või nutiseadmest, mis võimaldab neid ka programmeerida hääletult sulguma või avanema soovitud ajale. Päikese- ja/või tuuleandurite lisamisel sulguvad rulood automaatselt vastavalt ilmastikuoludele. Valdkonna pikimate garantiitingimustega klaasfiibrist kanga võib valida seestpoolt läbipaistva või täielikult läbipaistmatu, et näiteks öösel valgus tuppa ei pääseks. Lisaks meeldiva temperatuuri ja valguse tagamiseks siseruumdies, kaitsevad välised rulookardinad ka putukate ja sademete eest. Vihmaandurite lisamisel sulguvad rulood vihma korral automaatselt, et aknaklaasid ei määrduks tolmu ja sademete koosmõjul.

KÜSI PAKKUMIST

Toote andmed

Ühe ruloo mõõtmed vahemikus: 100 x 100 cm – 22 m².
Värvitoonid: Saadaval kõigis RAL-värvides.
Juhitavus: elektriline, puldist, seinalülitist või nutiseadmega. Võimalik lisada automaatne vihma- ja tuuleandur.
Tuule vastupidavus: kuni 130 km / h.
Garantii: 5 aastat kõigile komponentidele ja 10 aastat värvi säilimisele alumiinium osadel.

Paigalduse võimalused

Akna ette või seinale paigaldatud

Võimalik paigaldada seinale valmis objekti puhul või aknaavasse ehituse käigus.

Fassadi taha paigaldus

Ehituse käigus paigaldatakse fassaadi taha, et ruloo täielikult peita ja mitte varjata akent suletud olekus.

Aknakohale paigalgus Fixvent® lahendusega

Ehituse käigus paigaldatakse fassaadi taha ja aknaraami kohale, et lisaks ruloo varjamisele suletud olekus, võimaldada õhu liikumist läbi ruloo karbi.

Lisad

tuulesensor

Vihma- ja päikeseandurid

Soovitav on lisada andurid, mis sulgevad ruloo automaatselt vihma korral, et aknaklaasid ei määrduks või intensiivsema päikese korral, et aknaklaasid ei kuumeneks.

Nutiseadmega ühildatavus

Lisades Somfy® Tahoma liidese on teie väline ruloo juhitav nutitelefoni, tahvelarvuti või tavalise arvutiga. Lisaks on võimalik seadistada kindlad ajad, millal ruloo automaatselt sulgub ja avaneb.

Alumiinium osade värvid

RAL

Fixscreen ruloode värvid

Renson ruloode värvid