õue mullivann

Laurentian

Väli vann Laurentian pakub maksimaalset massaažielamust, mida võite nautida kasvõi iga päev ja igal aastaajal. Laurentian väli vanni teeb eriliseks ruumikas lamamistool, mida tasakaalustavad viis hästi seadistatud teraapiaistet. 25 düüsiga versioon töötab erinevalt enamustest väli vannidest ka 220 V vooluallikga. Kasutatud materjalid ja ehitustehnoloogia vastavad teistele Arctic Spas mudelitele, mistõttu on see eriti hea hinna ja kvaliteedisuhtega väli vann.

Arctic Spas väli vannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

#FUNFACT: Kas teadsite, et Laurentian on nimeks ühele 1846. a. loodud Kanada pangale?! Nii nagu Laurentian Pank on ka Kanadast pärit Arctic Spas väli vannid loodud püsima aastaid ja aastaid.

Toote andmed

Mahutatavus: 6 täiskasvanut
Mõõtmed: 235 cm x 235 cm x 98 cm
Vee mahutavus: 1921 liitrit
Düüse: 25, 39 või 45
Pumpasid: 1 või 2

Standard

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamise.

basseini vundament

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Vanni saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest Arctic Spas vanni paigaldamiseks ei ole tarvis vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

vannikate

Talvekate Polar Cover

Uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus.

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

vannid_oues

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

pult

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

basseini_filter

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

filter

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

Ozone I

Osoonisüsteem Peak I

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

vannikolar

Helisüsteem Essential

Kaks välist kõlarit, mida saab ühendada Bluetooth-seadmega.

õue massaaživann

Essential valgustus

Täiendav veealune valgusti.

onzen

Soolveesüsteem Onzen

Soolveesüsteem Onzen on patendeeritud süsteem, mis toodab elektrolüüsi abil desinfitseerivat soolvett. Selle kasutamine vähendadab vajadust ise vee puhtust reguleerida.

tugev vanni kaas

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimese raskust.

Akrüülsisu värvivalik

Platinum Swirl

Mediterranean Sunset

Nickel

Kalahari

Sahara

Korpuse värvivalik

punane seeder

Naturaalne punane seedripuu