suur mullivann

Ocean

Ocean on tõeline koduspaa (Swim Spa) teie isiklikus aias, mis on mõeldud veeteraapiaks, elementaarseks ujumiseks ja meelelahutuseks. Ocean on luksuslikum ja kõige eksklusiivseim koduspaa kogu Arctic Spas tootevalikust, kuna sellel on kõige rohkem ujumis- ja massaaživanni funktsioone. Teraapiapotentsiaali täiustab selle individuaalne düüside kohandatavus. Sellele on võimalik paigaldada kõiki Arctic Spas lisafunktsioone vastamaks ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele või siis lihtsalt loomaks tehnoloogiliselt arenenuim Swim Spa maailmas. See koduspaa on loodud aastaringseks kasutuseks kogu perele, sõpradega meelelahutuseks ja elementaarseks ujumiseks.

Toote andmed

Mahutatavus: 12 täiskasvanut, 6 istekohta
Mõõtmed: 236 cm x 436 cm x 129 cm
Vee mahutavus: 5100 liitrit
Tühikaal: 866 kg
Düüse: 20 – 60
Vastuvooluseade: Monsoon
Pumpasid: 1 – 4
Garantii: 5 aastat

Standard

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas toodete akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda basseinis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas toodete konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Täieliku juurdepääsuga seedripuust korpus

Koduspaa korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamise.

basseini vundament

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Arctic Spas basseine saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest need toetuvad klaasfiibrist põhjale. Peaasi, et aluspind oleks loodis ja tugevdatud. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

tugev vanni kaas

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimese raskust.

Pulse® Ripple RST teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

Vastuvoolu ujumise süsteem – MONSOON

Varustatud tugeva vastuvoolu ujumise süsteemiga Monsoon Counter Current Swim System.

vannid_oues

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie koduspaa ohutust pimedal ajal ning rõhutab selle kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega (Platinum Swirl)

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

5 aastat garantiid

Titanium™ Küttekeha

Küttekehal on titaanelement, mis ennetab mineraalide settimist ja mis on korrosioonikindel, et toimida veatult ka karmides tingimustes. Lisaks sellele kehtib küttekeha elemendile 5-aastane garantii.

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

vastuvoolu ujumine

Käetoed ja astmed

Mugavaks ja lihtsaks basseini sisenemiseks on sisust vormitud spetsiaalsed astmed ja paigaldatud käetoed.

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Progressive “Smart” Filtration

Aastaid töötades ja testides filtreerimissüsteeme oleme jõudnud lahenduseni, mis on meie hinnangul valdkonna parim. See lahendus kasutab viite einevat kihti filtri komponente, et püüda veest kõikvõimalikud ühendid. Esimesed kihid püüavad suuremaid osakesi ja viimased kõige väiksemaid. Kõik need kihid on kohandatavad vastavalt teie veevõrgu veekvaliteedile. Näiteks kõrge raua sisaldusega vee puhul saame kohandada filtri vastavalt, kõrge kaltsiumi puhul suurendame kaltsiumi filtrit jne. Tulemuseks on kohandatud filter vastavalt teie kohalikule veekvaliteedie. OnSpa äppiga saate teada, mis filtrit kasutate ja millal seda viimati vahetati.

Lisad

Ozone I

Osoonisüsteem Peak

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

Soolvee puhastussüsteem Spa Boy

Selle asemel, et usaldada vaid vee ebamugavat ja ebatäpset käsitsi testimist ja desinfitseerimisvahendite käsitsi lisamist, tunnetab ja säilitab süsteem Spa Boy automaatselt ideaalsed tingimused veele. See süsteem jälgib pidevalt vee puhtuse peamisi parameetreid, ning kontrollib soolveesüsteemi väljundit, tagades optimaalse vahemiku. Kui teie basseini vee pH-s esineb väiksemaidki kõrvalekaldeid, teavitab Spa Boy teid sellest juhtpaneeli, mobiiliaplikatsiooni või myarcticspa.com veebilehe kaudu.

Aquatremor

Stereosüsteem Aquatremor®

Aquatremor kasutab kõlareid, mis on ühendatud basseini sisu külge. Need kõlarid edastavad uskumatult selget heli läbi vanni kere muutes massaaživanni sisu ja vannis oleva vee eraldi „kõlariks“. Kuna inimkeha koosneb peamiselt veest, läbivad helilained teie keha – nii te mitte ainult ei kuule muusikat, vaid see ümbritseb teid. Süsteemiga Aquatremor on saadaval ka allalaaditav vibroakustiline massaaž. Masseerivad muusikapalad kasutavad erinevate lihasgruppide masseerimiseks väga madalaid helisagedusi.

OnSpa® ja Web Connect

Võimaldab Arctic Spa® basseinil luua otseühendus internetiga. Selle abil saab juhtsüsteemi sisse logida kõikjalt, kus on internetiühendus ning reguleerida nutitelefoni, tahvli või sülearvuti ekraanilt mugavalt kõiki peamisi funktsioone: reguleerida pumpade, heli- ja valgussüsteemide tööd ning seadistada filtreerimistsükleid. Spa Boy süsteemi omanikel võimaldab rakendus lisaks jälgida voolu tarbimist ja selle maksumust valitud perioodidel.

Pihusti SkyFall®

SkyFall® toodab eeterliku udu ja paneb selle voogama teie Arctic Spa basseini veepinnal. Värvi muutev taustavalgus rõhutab pihusti SkyFall® toodetava udu õrna liikumist ning loob rahustava efekti.

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

Valgustuspakett Ultimate LED

Sellel paketil on samad funktsioonid nagu Family Lightning paketil kuid lisaks on kõik massaažidüüsid varustatud taustavalgusega. Lisaks kuuluvad paketti ka vannikorpuse väliste nurkade LED-valgustused. Kõik valgusallikad on digitaalselt juhitavad ja kasutatavad hääbuvate, ühtlaste ja vahelduvate valgustusmustritena.

YESS – naha hapniku teraapia

YESS on revulutsiooniline nahahooldussüsteem, mis kasutab edasiarendatud osoonisüsteemi, et lagundada vesi miljoniteks mikroskoopilisteks hapniku mullikesteks. Need mullikesed puhastavad naha boorid nagu hapniku näomask muutes naha siidiaspehmeks. Nahk taastub samal ajal kui naudite Arctic Spas veemõnusid. Kombineerides YESS veepuhastussüsteemiga Spa Boy, kogete ainulaadseid vannimõnusid kristallselges vees.

swim-spa-fitness-kit

Treeningvarustus

Sisaldab aere, kummipaelu, treeningrihmasid ja erinevaid kinnitusi. Muuda bassein isiklikuks treeningsaaliks!

Akrüülsisu värvivalik

Platinum Swirl

Platinum Swirl

Korpuse värvivalik

punane seeder

Naturaalne punane seedripuu (Standard)

tume korpus

Söehall-komposiitplastikust (Lisa)

korpus

Tumepruun-komposiitplastikust (Lisa)