õue mullivann

Timberwolf

Timberwolf on õue mullivann veedüüsidega, mis mahutab 3 inimest. Seda iseloomustavad lihtne mugavus ja lõõgastumine väikese keskkonnamõjuga ning taskukohane hind. Töötab erinevalt enamustest õue mullivannidest 220 V vooluallikga. Hind 14 massaažidüüsi ja standardvarustusega mudelile alates 6690 eurot. Järelmaksu korral kuumakse 167 eurot sissemaksega 0 eurot.

Arctic Spas õue mullivannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

Toote andmed

Mahutatavus: 3 täiskasvanut
Mõõtmed: 174 cm x 217 cm x 98 cm
Vee mahutavus: 1030 liitrit
Tühikaal: 249 kg
Düüse: 14 või 30
Pumpasid: 1 või 2

Standard

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamise.

vanni põhi

Isoleeritud põrand – Everlast®

Komposiitplastikust põrand. Vanni saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest Arctic Spas vanni paigaldamiseks ei ole tarvis vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

vannikate

Talvekate Polar Cover

Uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus.

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

vannid_oues

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega (Platinum Swirl ja Pine Ponderosa)

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

pult

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

basseini_filter

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

filter

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

Ozone I

Osoonisüsteem Peak I

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

vannikolar

Helisüsteem Essential

Kaks välist kõlarit, mida saab ühendada Bluetooth-seadmega.

oue_massaazivann

Essential valgustus

Täiendav veealune valgusti.

onzen

Soolveesüsteem Onzen™

Soolveesüsteem Onzen on patendeeritud süsteem, mis toodab elektrolüüsi abil desinfitseerivat soolvett. Selle kasutamine vähendadab vajadust ise vee puhtust reguleerida.

Akrüülsisu värvivalik (standard värv Platinum Swirl, teised valikud lisatasu eest).

Platinum Swirl

Mediterranean Sunset

Nickel

Sahara

Korpuse värvivalik

punane seeder

Naturaalne punane seedripuu