õue mullivann

Totem

Totem massaživann pakub mugavat äraolemist kõikidele kasutajatele. Tippkvaliteediga juhtimis ja filtreerimissüsteem muudavad veehooldusprotsessi lihtsaks ning graatsiline veejuga kujutab endast selle suurepärase pakkumise juures kirssi tordil. 20 düüsiga versioon töötab erinevalt enamustest massaživannidest ka 220 V vooluallikga. Kasutatud materjalid ja ehitustehnoloogia vastavad teistele Arctic Spas mudelitele, mistõttu on see eriti hea hinna ja kvaliteedisuhtega massaaživann.

Arctic Spas massaaživannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

Toote andmed

Mahutatavus: 6 täiskasvanut – 6 istekohta
Mõõtmed: 217 cm x 217 cm x 104 cm
Vee mahutavus: 1360 liitrit
Tühikaal: 333 kg
Düüse: 20 või 40
Pumpasid: 1 – 2

Garantii: 3 aastat

Standard

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Täieliku juurdepääsuga seedripuust korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamise.

vanni põhi

Isoleeritud platform põrand

Plastikust põrand. Vanni saab tänu sellele lii­gutada ühest asukohast teise. Kuna põhi on vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

vannikate

Vanni kaas

Kunstnahaga polsterdatud vanni kaas.

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

vannid_oues

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

pult

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

basseini_filter

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

filter

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

basseini vundament

Soojustatud paksust klaasfiibrist platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Tänu “Forever Floor” vanni põhjale saab vanni kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise ning minibasseini paigaldamiseks ei ole tarvis valada vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

tugev vanni kaas

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimese raskust.

Ozone I

Osoonisüsteem Peak

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

kõlar

Helisüsteem WetTunes

Kaks välist kõlarit ja vanni korpuse sees olev subwoofer-kõlar, mida saab ühendada Bluetooth-seadmega.

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

onzen

Soolvee puhastussüsteem Onzen

Soolveesüsteem Onzen on patendeeritud süsteem, mis toodab elektrolüüsi abil soolveest desinfitseerimisvahendit. Selle kasutamine vähendadab vajadust ise vee puhtust reguleerida.

Akrüülsisu värvivalik

Platinum Swirl

Platinum Swirl

Mediterranean Sunset

Mediterranean Sunset

Ocean Wave

Ocean Wave

Odyssey

Odyssey

Mayan Copper

Espresso

Espresso

Kalahari

Kalahari

Dakota

Dakota

Korpuse värvivalik

punane seeder

Naturaalne punane seedripuu (Standard)

tume korpus

Söehall-komposiitplastikust (Lisa)

korpus

Tumepruun-komposiitplastikust (Lisa)