õue vann

Tundra

Tundra on tippklassi õue vann, mis mahutab 7 inimest laiadel luksuslikel istmetel. Lisaks neljale nurgaistmele on vannis kolm vaheistet, mis kõik ümbritsevad ruumikat jalaruumi. Ehitatud paljudele, kuid pakkudes siiski individuaalseid mugavusi alates mulli- ja massaaživanni funktsioonidest ja lõpetades automaatse veehoolduse ja valgus-, helilahendustega. See õue vann on parim valik suurtele peredele või neile, kes võõrustavad pidevalt külalisi. Auhinnaline disain on suunatud just inimeste vahelisele suhtlusele.

Arctic Spas õue vannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

Toote andmed

Mahutatavus: 7 täiskasvanut
Mõõtmed: 235 cm x 235 cm x 98 cm
Vee mahutavus: 1700 liitrit
Tühikaal: 431 kg
Düüse: 17, 30 või 61
Pumpasid: 1 – 5

Standard

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamise.

basseini vundament

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Vanni saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest Arctic Spas vanni paigaldamiseks ei ole tarvis vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

tugev kaas

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimese raskust.

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

vannid_oues

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

5 aastat garantiid

Titanium™ Küttekeha

Küttekehal on titaanelement, mis ennetab mineraalide settimist ja mis on korrosioonikindel, et toimida veatult ka karmides tingimustes. Lisaks sellele kehtib küttekeha elemendile 5-aastane garantii.

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Topelt filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

filter

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Aroomiteraapia Lasting Scents™

Lasting Scents™ eritab lõhnastatud õhku otse massaaživanni vette. Meie ainulaadsed aroomiteraapia kanistrid vabastavad avamisel lõhna ning kui neid ei kasutata, saab need välja lülitada. Stimuleeriva aroomi ja veeteraapia koosmõju on võimas, rahustades teie keha ja hinge.

Lisad

Ozone I

Osoonisüsteem Peak I

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

Osoonisüsteem Peak II

Süsteem Peak II pakub samu lahendusi kui süsteem Peak I, kuid hõlmab tsirkulatsioonipumpa, mis tagab osooni tõhusama tootmise ja kontroll 1–24 tunni vältel ning võimaldab paindlikku filtreerimist tsirkulatsioonipumba tööaja muutmise läbi. See võimaldab kasutajal hallata energiatarbimist täpselt kohalike võrgutasude või
kasutusmustrite alusel.

Soolveesüsteem Onzen™

Soolveesüsteem Onzen on patenteeritud süsteem, mis toodab elektrolüüsi abil desinfitseerivat soolvett. Selle tulemusena on massaaživanni vesi nahale ja silmadele palju õrnem. Selle kasutamine vähendadab vajadust ise vee puhtust reguleerida ohutu taseme hoidmiseks. Soovitame soolveesüsteemi Onzen  maksimaalse kasu esiletoomiseks kasutada lisaks ka süsteemi Peak I või II.

Õhuteraapia Therapy Air

Täiendavad õhudüüsid millede massaaž on kergem ja mullitavam kui veedüüside massaaž. Erinevalt enamikest teistest massaaživannidest, mis kasutavad õhuteraapiaks külma välisõhku, tõmbab Arctic Spas® õhuteraapia süsteem Therapy Air õhku, mis on soojendatud vanni all olevas spetsiaalses kambris, tagades kasutajale sooja ja mõnusa massaaži.

kõlar

Helisüsteem WetTunes™

Kaks välist kõlarit ja vanni korpuse sees olev subwoofer-kõlar, mida saab ühendada  Bluetooth-seadmega.

Aquatremor

Stereosüsteem Aquatremor®

Aquatremor kasutab kõlareid, mis on ühendatud massaaživanni sisu külge. Need kõlarid edastavad uskumatult selget heli läbi vanni kere muutes massaaživanni sisu ja vannis oleva vee eraldi „kõlariks“. Kuna inimkeha koosneb peamiselt veest, läbivad helilained teie keha – nii te mitte ainult ei kuule muusikat, vaid see ümbritseb teid. Süsteemiga Aquatremor on saadaval ka allalaaditav vibroakustiline massaaž. Masseerivad muusikapalad kasutavad erinevate lihasgruppide masseerimiseks väga madalaid helisagedusi.

Audiosüsteem Aquatremor® Deluxe

Parim helisüsteem, mis massaaživannidele üldse saadaval on. Kombinatsioon kvaliteetsetest WetTunes kõlaritest Poly Planar™ ja  Aquatremor stereosüsteemist.

Automaatiseeritud hooldussüsteem Spa Boy

Selle asemel, et usaldada vaid massaaživanni vee ebamugavat ja ebatäpset käsitsi testimist ja desinfitseerimisvahendite käsitsi lisamist, tunnetab ja säilitab süsteem Spa Boy automaatselt ideaalsed tingimused massaaživanni veele. See süsteem jälgib pidevalt vee puhtuse peamisi parameetreid, ning kontrollib soolveesüsteemi väljundit, tagades optimaalse vahemiku. Kui teie massaaživanni pH-s esineb väiksemaidki kõrvalekaldeid, teavitab Spa Boy sellest massaaživanni omanikku (vannil asuva juhtpaneeli, mobiiliaplikatsiooni või myarcticspa.com veebilehe kaudu), et vanni omanik saaks kõrvalekalle elimineerida.

OnSpa® ja Web Connect

Võimaldab Arctic Spa® massaaživannil luua otseühendus internetiga. Selle abil saab massaaživanni omanik vanni juhtsüsteemi sisse logida kõikjalt, kus on internetiühendus ning reguleerida nutitelefoni, tahvli või sülearvuti ekraanilt mugavalt massaaživanni kõiki peamisi funktsioone: reguleerida pumpade, heli- ja valgussüsteemide tööd ning seadistada filtreerimistsükleid. Spa Boy süsteemi omanikel võimaldab rakendus lisaks jälgida voolu tarbimist ja selle maksumust valitud perioodidel.

Pihusti SkyFall®

SkyFall® toodab eeterliku udu ja paneb selle voogama teie Arctic Spa massaaživanni veepinnal. Värvi muutev taustavalgus rõhutab pihusti SkyFall® toodetava udu õrna liikumist ning loob rahustava efekti.

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

Valgustuspakett Ultimate LED

Sellel paketil on samad funktsioonid nagu Family Lightning paketil kuid lisaks on kõik massaažidüüsid varustatud taustavalgusega. Lisaks kuuluvad paketti ka vannikorpuse väliste nurkade LED-valgustused. Kõik valgusallikad on digitaalselt juhitavad ja kasutatavad hääbuvate, ühtlaste ja vahelduvate valgustusmustritena.

Akrüülsisu värvivalik

Platinum Swirl

Mediterranean Sunset

Midnight Opal

Pine Ponderosa

Kalahari

Dakota

Korpuse värvivalik

punane seeder

Naturaalne punane seedripuu

tume korpus

Söehall-komposiitplastikust

korpus

Tumepruun-komposiitplastikust