Sügis on käes ning septembrist taasalanud uus stressirohke elurütm hakkab paljude jaoks kohale jõudma. Pereinimese jaoks on iga argipäev üks lõputu tormamine lasteaed-kool-töö-lastead-pood-kodu suunal.

8 tundi magamiseks, 8 tundi töötamiseks (edule orienteeritud ühiskonnas paljudel juhtudel rohkemgi), 8 tundi puhkamiseks, koristamiseks, söögitegemiseks, hobideks, treeninguks, lastega õppimiseks ja kvaliteetaja veetmiseks.

Väga lihtne on nõndaviisi rügades ennast ühtäkki leida mõttelt, et miski ei paku enam rõõmu. Just nii see stress ligi hiilibki. Kuidas selles olukorras tervist säästa? 

 

Väga lihtsustatult öeldes on stress pingeseisund. Kõige kergem viis pinges olevat keha maandada on massaaž.
Miks siis mitte tekitada koduterassile lõõgastav minispa?!

massaaživann leevendab stressi

Massaaživanni üles seadmine võib ehk esialgu kummalisena tunduda, aga järelemõeldes on asjal jumet.
On teada fakt, et veeteraapia on üks maailma vanimaid raviviise.

 

Piisab vaid 20-minutilisest massaažiseansist 38-39C kraadises vees, et tunda positiivset mõju tervisele:

verevarustus kiireneb ja koos sellega ergastub mõttetegevusja koos sellega ergastub mõttetegevus

kontoritoolis sundasendis istumisest või peenramaa rohimisest tingitud seljavalud ja liigesetursed vähenevad

veresoonte laienemise tõttu lahtub ka kõige jonnakam pingepeavalu ning väheneb veres stressi tekitavate hormoonide tase.

 

Kanada ettevõtte Arctic Spas spetsiaalselt Põhjamaade muutlikku kliimasse mõeldud aastaringse kasutusega mullivannid mahutavad keskmiselt 6 inimest.

Veeteraapia otsikud, aroomiteraapia ja led-valgustus koos värske õhuga moodustavad kokku ideaalse kombo tervislikuks sotsialiseerumiseks sõprade või perekonna seltsis.

Lihtsasti juurde paigaldatav helisüsteem loob võimaluse samaaegselt massaažiseansile kuulata muhedat muusikat või hoopistükkis põnevaid inspireerivaid loenguid.

Sõltuvalt vanni suurusest on võimalik isegi vastuvoolu ujumine.

 

Seega, kui sügiskaamos kimbutab, võta korraks aeg maha: harrasta tervisesporti, söö Eesti maapõuest tulnud köögivilju ning kümble kuumas Arctic Spas massaaživannis. Rahulolu on garanteeritud!

 

Tutvu õuevannide valikuga ⇒