Meist

Tutvustav inglisekeelne video Arctic Spas massaaživannidest.

Arctic Spas

Tunnustatud ülemaailmselt!

Arctic Spas® loodi aastal 1994 Kanadas ja on tänaseks kasvanud üheks suurimaks minibasseinide (ing. hot tub) tootjaks maailmas. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja innovatiivsus. Arctic Spas® on loonud mitmeid uusi tehnilisi lahendusi, mida keegi teine pole varem massaživannide juures kasutanud. Suur osa nendest lahendustest on patendeeritud ja seega leitavad vaid Arctic Spas® toodetelt. Kõik Arctic Spas® massaživannid toodetakse Kanadas, kuid meile on omistatud CE ja TUV tsertifikaadid tegutsemiseks Euroopa turgudel. Kõrget kvaliteeti tõendavad ka meie garantiitingimused. Eestis on ligikaudu 60 Arctic Spas® minibasseini, mis on tänaseks töötanud laitmatult juba 15 aastat.

Lisaks spaadele leiab meie tootevalikust veel palju muudki õueelu nautimiseks ja elukvaliteedi tõstmiseks. Näiteks eluaegse garantiiga Big Green Egg grillid või unikaalsed Happy Cocooning lõkkelauad. Meie tootevalik laieneb lähiajal veelgi, et ka Eesti kliimas oleks tore aastaringselt aias aega veeta.

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust. Ootame kõiki olemasolevaid ja uusi kliente Viimsi Äritare müügisalongis.

Uudiseid meie tegemistest

  • Miks valida akuga muruniiduk?

Miks valida akuga muruniiduk ehk 7 põhjust miks meile meeldib EGO akumuruniiduk LM2024E-SP

Muruniiduki valimine on tänapäeval  üsna keeruliseks muutunud. Toome siinkohal välja 7 head põhjust akuga muruniiduki...
  • TOP 5 küsimust massaazivanni talvise hoolduse kohta

TOP 5 küsimust massaaživanni talvise hoolduse kohta

Kord on jäiselt külm, siis jälle sula – selline see Eestimaa talv kord juba on....
  • õuemullivannide valik on täienenud

Õuemullivannide valik täienes

Otsustasime tuua õuemullivannide valikkusse täiendust, et igaüks leiaks endale just selle kõige-kõige õigema. Meie uus...
  • Massazhivann_leevendadab_stressi

Massaživann leevendab stressi!

Sügis on käes ning septembrist taasalanud uus stressirohke elurütm hakkab paljude jaoks kohale jõudma. Pereinimese...