Meist

Tutvustav inglisekeelne video Arctic Spas massaaživannidest.

Arctic Spas

Tunnustatud ülemaailmselt!

Arctic Spas® loodi aastal 1994 Kanadas ja on tänaseks kasvanud üheks suurimaks minibasseinide (ing. hot tub) tootjaks maailmas. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja innovatiivsus. Arctic Spas® on loonud mitmeid uusi tehnilisi lahendusi, mida keegi teine pole varem massaživannide juures kasutanud. Suur osa nendest lahendustest on patendeeritud ja seega leitavad vaid Arctic Spas® toodetelt. Kõik Arctic Spas® massaživannid toodetakse Kanadas, kuid meile on omistatud CE ja TUV tsertifikaadid tegutsemiseks Euroopa turgudel. Kõrget kvaliteeti tõendavad ka meie garantiitingimused. Eestis on rohkem kui 100 Arctic Spas® minibasseini, millest osad on tänaseks töötanud laitmatult juba 15 aastat.

Lisaks spaadele leiab meie tootevalikust veel palju muudki õueelu nautimiseks ja elukvaliteedi tõstmiseks. Näiteks eluaegse garantiiga Big Green Egg grillid või unikaalsed Happy Cocooning lõkkelauad. Meie tootevalik laieneb lähiajal veelgi, et ka Eesti kliimas oleks tore aastaringselt aias aega veeta.

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust. Ootame kõiki olemasolevaid ja uusi kliente Viimsi Äritare müügisalongis.

Uudiseid meie tegemistest

  • Markiis, varjualune või aiamaja?

Markiis, varjualune või aiamaja – millist valida?

Varjualune või aiamaja või ehk ainult markiis – dilemma, mis vaevab paljusid, kes oma terrassile...
  • Millist kodu soovib pereinimene?

Millist kodu soovib pereinimene?

Vastus on imelihtne: kompaktne kodu koos mitmeotstarbelise õuealaga! Möödas on ajad, kui kolmekordsed 200-300m2 kivimajad...
  • Miks valida akuga muruniiduk?

Miks valida akuga muruniiduk ehk 7 põhjust miks meile meeldib EGO akumuruniiduk LM2024E-SP

Muruniiduki valimine on tänapäeval  üsna keeruliseks muutunud. Toome siinkohal välja 7 head põhjust akuga muruniiduki...
  • TOP 5 küsimust massaazivanni talvise hoolduse kohta

TOP 5 küsimust massaaživanni talvise hoolduse kohta

Kord on jäiselt külm, siis jälle sula – selline see Eestimaa talv kord juba on....