Meist

Tutvustav inglisekeelne video Arctic Spas massaaživannidest.

Arctic Spas

Tunnustatud ülemaailmselt!

Arctic Spas® loodi aastal 1994 Kanadas ja on tänaseks kasvanud üheks suurimaks välimassaživannide tootjaks maailmas. Meie tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja innovatiivsus. Arctic Spas® on loonud mitmeid uusi tehnilisi lahendusi, mida keegi teine pole varem välimassaživannide juures kasutanud. Suur osa nendest lahendustest on patendeeritud ja seega leitavad vaid Arctic Spas® toodetelt.

Kõik Arctic Spas® välimassaživannid toodetakse Kanadas, kuid meile on omistatud CE ja TUV tsertifikaadid tegutsemiseks Euroopa turgudel. Kõrget kvaliteeti tõendavad ka meie garantiitingimused, mis on välimassaživannide kollektsioonidele 3, 4 ja 5 ning basseinidele viis aastat ja sisule lausa eluaegne. Kollektsioonidele 1 ja 2 laieneb kolme aastane garantii, kuid see ei tähenda madalamat kvaliteeti. Eestis on Arctic Spas® välimassaživanne, mis on tänaseks töötanud laitmatult juba 15 aastat.

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust. Ootame kõiki olemasolevaid ja uusi kliente peagi avatavas uues Tallinna esinduses.

Uudiseid meie tegemistest

Eripakkumine kooli alguse puhul

Pakkumise raames saavad aastaringseks kasutuseks mõeldud välimassaaživanni Baffin ostjad tasuta kaasa veepuhastussüsteemid „Essential Salt“ ja...

Loe Õhtulehest kuidas massaaživanni või basseini valida

Aastaringseks kasutuseks mõeldud bassein või massaaživann peaks olema ühekordne läbimõeldud investeering. Valiku tegemine ei pruugi...

Ilmus esimene artikkel meie toodete mõjust tervisele

Õhtuleht avaldas loo Arctic Spas massaživannide mõjust tervisele. Artikliga saab tutvuda SIIN. Head lugemist!  ...