Muruniiduki valimine on tänapäeval  üsna keeruliseks muutunud. Toome siinkohal välja 7 head põhjust akuga muruniiduki soetamiseks. Täpsemalt võtame luubi alla EGO akumuruniiduki mudeli LM2024E-SP.

1. EGO akumuruniiduk on MUGAV

Pole mingit “käima tõmbamist” ega tüütut juhet, pole iga-aastast hooldust ega õlivahetust ja süüteküünalde puhastastamist. On vaid üks nupule vajutus ning puhas rõõm niitmisest.

EGO iseliikuvat akumuruniiduki lükkesanga kõrgus on reguleeritav.

EGO iseliikuv akumuruniiduk LM2024E-SP sobib nii pikemale kui ka lühemale kasutajale, sest sanga kõrgust saab kenasti reguleerida. Sangal, muide, on pehmendusega käepide, et vibratsiooni mõju leevendada.


Iseliikuvat muruniidukit ei ole tarvis lükata
, sest sellel on niidukit edasi vedav “tagarattavedu”.  Sina ainult suunad niidukit ja kõnnid kaasa. Isegi mäest ülesse. Muidugi, kui on soov trenni teha, saab selle funktsiooni kenasti välja lülitada 🙂

2. EGO akuga muruniiduk on VÕIMAS

ego_aiatooriistad

Üks aku sobib kõikidele EGO akutööriistadele!

Ideaalne kaaslane inimesele, kes soovib 1000m2 krundi korraga ära niita, sest just nii kaua kestab 6A aku. Võiks ju arvata, et nii võimas aku kindlasti laeb ilmatuma kaua, kuid kus sa sellega – kiirlaadimine võtab vaid 30 minutit.

Aku eluaeg on 5000 laadimist. Võrdluseks, keskmiselt niidab hoolas aiaperemees oma muru 2x nädalas, mis teeb ca viiekuuse niitimisperioodi jooksul 50 niitmist/laadimist.

Boonusena saab sama akut mugavasti ümber tõsta ükskõik millise EGO akutööriista tarbeks.

Meil on valikus mitut sorti trimmereid, õhuluudasid, hekipügajaid, kettsaage ning multitööristasid aga ka profitööristasid. Akulaadija tuleb samuti muruniidukiga kaasa.

EGO POWER+ niiduk on tänasel turul kõige võimsam akutoitel muruniiduk!

3. EGO akuga muruniiduk on MURUSÕBRALIK

Muruniiduk multsib, kogub ja omab külgväljaviske võimalust.

Need, kes pisut rohkem muru kasvatamise hingeelusse on süübinud, teavad hästi kui vajalik on multšimine.

Moodnekodu.ee kirjutab multšimine kohta nii: “Regulaarne multšniitmine muudab muru oluliselt tihedamaks ja rohelisemaks ning elimineerib lisaväetamise vajaduse, sest muru saab pidevalt niitmise käigus looduslikku väetist. Lisaks puudub vajadus riisuda niidujäätmeid või tühjendada muruniiduki kogumiskasti.”

Kui aga multšimine Sinus kireleeki ei sütita, on veel kaks võimalust – koguda muru mugavasti 60L murukotti ja see nt komposti tühjendada või siis kasutada külgväljaviske võimalust ning hiljem muru kokku riisuda.

4. EGO akumuruniiduk on KVALITEETNE

Lõiketerasid ümbritseb kaitsev metallist korpus, ülejäänud keha katab tugev löögikindel plastik, lükkesangad on vastupidavast  ent kergest alumiinimist.

Muide, on täiesti väärarusaam, et plastikust ümbris on kahtlemata nõrk ja puruneb kergesti, sest plastikuid on erinevaid. Lisaks ei hakka plastikust korpus roostetama (muru on happeline!).

Jah, see on toodetud Hiinas. Jah, me teame, mis mulje see jätab. Me ei varja seda, sest oleme kindlad oma toote valmistamistehnoloogias ja pikas kasutuseas. Selle kinnitamiseks pakume viieaastast garantiid.


5. EGO akumuruniiduk on KESKKONNASÄÄSTLIK

Ilma müra ja heitgaasideta niitmine on kahtlemata keskkonnasäästlik! Pikas perspektiivis on kindlasti tegemist soodsa tööriistaga, kuna see ei vaja pidevat õli ega bensiini juurde kallamist.

EGO akumuruniiduk LM2024E-SP6. EGO akuga muruniidukit on LIHTNE PUHASTADA

Kuna antud muruniiduk käib sama lihtsasti kokku kui lapsevanker, siis on seda väga käepärane puhastada. Tuleb vaid niiduk külili tõsta ning harjaga lõiketerade külje jäänud murujäätmed puhtaks pühkida.

See on juba väga suur eelis bensiinimootoriga niidukite ees!

7. EGO akumuruniidukil on ESITULED

Väga efektsed LED-tuled ei jäta külmaks mitte kedagi! Ausalt, mitte kedagi! Lisaks imelisele disainile on need ka väga praktilised, aidates Sul hämaravõitu õhtutel muhedalt niitmisega tegeleda.


Kui Sul tekkis huvi selle toote vastu, vaata lähemalt e-poodi või võta meiga ühendust!