Otsustasime tuua õuemullivannide valikkusse täiendust, et igaüks leiaks endale just selle kõige-kõige õigema. Meie uus kuldne kolmik on Sinu ees.


oue_massaazivann
⇒ 
4-kohaline LUKSUSVANN Glacier on ideaalne ajaveetmiskoht paaridele tänu kõrvuti asetsevatele istumiskohtadele

Mõnikord tahaks lihtsalt kallimaga omaette olla.

Nautida üksteise seltskonda, jutustada rahus läbi päevasündmuseid, vaadata kaugusesse ja ehk isegi meenutada neid aegu, kui te alles üksteist kaugemalt unistades vaatasite.

 

 6-kohaline PEREVANN Laurentian tagab lustakad veeseiklused suurperedele ka kõige külmematel päevadel. Peredele mõeldud väli mullivannide valikul lähtu kindlasti kolmest võtmetegurist:

kogupere vann• turvalisus – laste puhul ei saa kunagi liiga palju ohtuse peale mõelda. Just sellele mõeldes on Arctic Spas vannide kaaned eriti tugevast materjalist ja lihtsasti paigaldatavad ning vett saab vanni lasta täpselt nii palju, et lastel istudes õlad kenasti kaetud oleksid.

• soojuspidavus – haiged lapsed on lapsevanematele õudusunenäoks ning usun, et nii mõnigi teist pelgab külmal ajal lapsi õue veega sulistama lubada. Olge mureta, Arctic Spas mullivannid on nutikalt soojustatud väliskesta, põhja ja kaanega ning elektrimootorite soojus suunatakse otse vannivette.

Te ei pea kartma, et vesi kiiresti jahtub ning lapsed külma saavad. Küll aga soovitame lastele panna pähe soojad vildimütsid, sest teatavasti on ju pealagi üsk põhilisi kohtasid, mis kaudu soojus kehast väljub. Muide, hea soojuspidavusega vannid tagavad ka turul madalaimad elektrikulud.

• hügieen – lastel ikka juhtub! Satuvad nii porised varbad otse vannivette ja mõnikord tuleb kogemata häda peale. Pole hullu! Arctic Spas vannidel on võimalik paigaldada nii füüsilist mustust kinnipüüdvad filtrid kui ka automaatne soolveepuhastussüsteem Spa Boy, mis likvideerib enamus bakterid. Ja ei mingit kloori!

⇒ 7-kohaline ärimeeste välivann  Churchill võimaldab uuendusmeelset lähenemist ärikohtumiste pidamiseks.

vannid_ouesÄrikohtumised võivad tihtilugu üsna pikaks venida. Pidevas sundasendis istumine võtab pikapeale toolil nihelema ja kaelaümber olev lips pitsitab aina tihedamalt.

Kõik see pole vajalik, et kõiki pooli rahuldava lõpptulemuseni jõuda. Parimad diilid luuakse värskes õhus ja pingevabas atmosfääris, eksole?!

Kutsu julgelt oma meeskond või äripartnerid ergonoomiliselt disainitud massaazivanni ja laske veeteraapial oma meeled vabastada.

Arctic Spas õuevannid on mõeldud kasutamiseks ka kõledate sügisilmadega ning ka paukuva pakasega. Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha! Vaata oma silmaga ⇓ ⇓ ⇓