Kasutage professionaalset abi valikute tegemisel

Kasutage professionaalset abi valikute tegemisel

Saame enim abiks olla kui meid aidatakse.

Andke teada, mida otsite.

Kui teame, mitmele inimesele ja milleks ennekõike spaad soovitakse kasutada (sport, ravi, lõõgastumine, meelelahutus sõpradega või aeg koos perega), siis saame ka õigeid mudeleid ja funktsioone tutvustada.

Valmistage pisut ette.

Võtge salongi külastades kaasa fotod paigalduskohast ja esialgsed mõõdud või saatke need e-postiga.

Olge valmis proovima.

Salongi külastades ei maksa häbeneda massaaživannidesse sisse astuda ja erinevaid istmeid proovida. Lisaks on võimalus nautida veega täidetud spaad õues ja seda kõike kasvõi terve perega. Kui te ei ostaks autot ilma proovisõiduta, siis ei tasu osta spaad ilma supluseta. Meie spaad on alati proovisõiduks valmis, kuid palume meid enne informeerida.

Jagage võimalikult palju infot.

Räägike mida ootate täiuslikust spaast, millised on varasemad kogemused. Samuti mis ei meeldi, mida tahate vältida või milles pole kindel. Mida rohkem infot jagate, seda enim vastuseid, näiteid ja soovitusi saate. Sedasi võime kiiresti jõuda mõne konkreetse spaani ja ei pruugi teid segadusse ajada kümnete erinevate valikutega. Teame massaaživannidest kõike, aga me ei tea mis on teie meelel.

Olge avatud oma eelarve osas.

Häbenedes rahast rääkida võib viia jutu mudeliteni, mida te osta ei soovi. Kui te ei tea palju tahate kulutada, et saada mida soovite, siis ölge mingigi vahemik. Alati võib rääkida ka järelmaksust.

Küsige julgelt nõu ja abi paigaldusala ettevalmistuseks.

Te ei pea kõike ise tegema. Meil on koostööpartnereid erinevatest ehitusvaldkondadest ja omame varasemat kogemust sarnaste ülesannetega. Tuleme meeleldi ja ilma igasuguse tasuta teie koju paigaldusalaga tutvuma ja nõu andma. Koos leiame alati sobivaima lahenduse.