Meelerahu garantii

Meelerahu garantii

Meilt ostetud Arctic Spas massaaživann või minibassei pakub täiendavat kindlustunnet.

  • Raha tagastuse garantii

Võite alati kindel olla, et kui ostetud toode mingil põhjusel siiski ei rahulda, saab selle meile tagastada 30 päeva jooksul alates paigalduse kuupäevast. Tagastame makstud summa, millest on lahutatud 20% ladustamis-, administratiivkulud. Eemaldus ja transport tagasi meie Tallinna lattu tuleb ka teil katta, kuid meie tehnikud teevad seda 10% soodustusega.

  • Riskivaba ettemaks

Kui olete teinud osalise ettemaksu tellimuse vormistamiseks, kuid muudate siiski järgneva 7 päeva jooksul meelt, siis tagastame tehtud makse täies ulatuses. Peale 7 päeva möödumist oleme alustanud tootmisprotsessidega, mida ei ole võimalik enam tühistada ja sellisel juhul tagastame 80% teie tehtud maksest kuni paigalguspäevani, kuna peame leidma uue ostja teie valitud konfiguratsiooniga tootele.

  • Tasuta kolimise garantii

Kui soovite esimese aasta jooksul ostetud massaaživanni või basseini oma hoovis teise kohta paigaldada või kolite Eesti Vabariigi piires mujale, siis eemaldame, transpordime ja paigaldame tasuta. Lisanduda võib vaid kraana tõstetasu ja uue koha ettevalmistutööd kui need on vajalikud.

  • Teeninindus- ja hooldusgarantii

Meie massaaživannidele ja minibasseinidele kehtivad pikimad garantiitingimused võrreldes teiste tootjatega. See tähendab, et kõikidele kompnentidele rakendub 5 aastane garantii (va mudelid Timberwolf, Baffin ja Maligne, millede garantii on 3 aastat). Kõikide mudelite sisudel on eluaegne garantii. Meie ei kasuta kolmandate osapoolte hooldusmeeskonda ega hoidu remonditeenuste osutamisest. Kõik garantiitööd ja ka hilisemad hooldused teostavad Arctic Spas tehase poolt koolitatud tehnikud. Tööd teostatakse 98% juhtudes kohapeal ega vormistata kulukat transporti . Vastupidiselt enamikele teistele müüjatele on meil ka suur osa varuosadest alati saadaval ja isegi unikaalsemate tellimuste täitmine võtab maksimaalselt 3 nädalat. Pakume lisaks remondile veel tavapärast hooldust, et teie ei peaks puhastamisele või vee vahetamisele aega kulutama. Selleks pakume erinevaid hoolduspakette.

  • Muretu ja puhta paigalduse garantii

Pakume alati täisteenust, mis vabastab teid täiendavatest sekeldustest. Paigaldame massaaživanni või minibasseini teie valitud asukohale, juhendame kasutama ning viime kaasa kõik jäätmed, mis paigalduse käigus tekkisid ja seda kõike tasuta. Täiendav tasu võib rakenduda juhul, kui soovite meilt tellida elektri-, kaeve või terrassi ehitustöid paigalduse ettevalmistamiseks. Kuna aga meie massaaživann ei vaja eraldi vundamenti, siis taoliste tööde vajadus on harva esinev.

  • Madalaimate eketrikulude garantii

Kanadas toodetud Arctic Spas massaaživann või bassein on spetsiaalselt mõeldud külma kliimasse. Kasutame eriti paksu kihti uretaanvahtu spaa korpusel, kuid mitte sisul ega seadmetel. Viimast selle pärast, et seadmetest tekkiv soojus ei läheks kaotsi ja aitaks vanni vett soojendada. Nii jääb elektrilisele veesoojendile vähem tööd. See on patendeeritud lahendus FreeHeat™, mida mujalt ei leia. Enamike meie toodete standardvarustusse kuulub ka kerge, kuid sadu kilosid kandev Molyvac™ kaas, mis ei lase niiskusel imenduda ega aurustuda – see on nagu kork termosel. Kasutatavad materjalid ja nende kogus tõstab meie spaade hinna enamikel turgudel kõrgemale konkurentidest, kuid tasub ennast jooksvalt ära madalamate elektrikulude tõttu. Meie ei tugine umbmäärastel arvutustel ega lubadustel vaid tõendame madalat elektrikulu teie enda poolt interneti kaudu juhitava seadme abil. Te mitte ainult ei saa täpset ülevaadet elektritarbimisest vaid saate ka seadistada kulukamad tööprotsessid madalama tariifiga perioodile. Juhendi järgse tegutsemise korral garanteerime teile madalaimad elektrikulud võrreldes ükskõik millise teise välitingimustesse mõeldud massaaživanni või basseiniga. Kui leiate tõendatava väiksema elektrikuluga sama võimsa (seadmete kW kokku ja vee kogus) konkureeriva toote talvistes oludes, siis ostame teie soovi korral meie müüdud spaa tagasi ostuhinnaga. See garantii kehtib üks aasta alates ostu hetkest välistamaks prognoosimatuid tehnoloogilisi arenguid.

  • Meie lubadus teile

Pakume teile seda meelerahu garantiid kui lubadust, et teeme kõik enda võimuses loomaks pikaajalist kliendisuhet, mis baseerub meie poolsel heal teenindusel ja paindlikusel. Kuigi oleme inimesed ja võime aeg-ajalt teha vigu, teeme kõik selleks, et võiksite meid täie kindlusega soovitada teistele. Teie rahulolu on meie peamine eesmärk.