Söegrill Big Green Egg XL

Söegrill Big Green Egg XL

Kas sul on suur pere ja/või sõpradering? Kas toidu valmistamine on osa su tööst? Kas sulle meeldib suurele inimeste hulgale toitu valmistada? Kui vastasid „jah“ mingile neist küsimustest, on Big Green Egg XLarge sinu täiuslik kaaslane. Kuna selle töörügaja rest on grillist Large 30% suurem, võimaldab see serveerida maitsvalt küpsetatud toitu ja roogi paljudele inimestele korraga. XLarge’il on küpsetuspinna läbimõõt 61 cm ja seepärast ei ole suurte lihatükkide, kala või korraga mitme pitsa valmistamine kauge unistus, vaid reaalne võimalus.

Ja kui peaksid kunagi olema olukorras, kus 61 cm jääb pisut väheks, siis laienda küpsetuspinda spetsiaalse kahetasandilise küpsetusrestiga ja tõsta oma toiduvalmistamine hoopis järgmisele tasandile. Samuti on hea mõte paigaldada Big Green Egg XLarge lauale (akaatsiapuust) või välikööki! Kuidas tundub?

2,630.00

Tootekood: AXLHD
Kategooriad: ,

Söegrill Big Green Egg XL

Big Green Egg’i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. See on NASA arendatud tehnoloogia abil loodud unikaalne keraamiline söegrill, mis on ilmastikukindel ja mille keraamikale kehtib eluaegne garantii. Selles valmistatud toidud saavad erilise maitse nii hautades, grillides või suitsutamisel tänu kvaliteetsetele materjalidele ja ülitäpsele temperatuuri reguleeritavusele. EGG’i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg’i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C. Samas ei muutu grilli välispind ohtlikult kuumaks, mis teeb sellest ohtutu pereliikme ka lastega peredele. Grillimise ajal ei ole tarvis pidevalt grilli kontrollimas käia nagu traditsiooniliste grillidega, mis võivad ootamatult leegi üles lüüa või temperatuuri kaotada. See annab ka grillijale rohkem aega külaliste või pere jaoks.

Big Green Egg’i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg’i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG’i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise. Grilli on võimalik hermeetiliselt sulgeda nii, et söed kustuvad ja neid saab taas kasutada järgmisel korral hoides kokku grillsütt. Meie tootevalikus on erineva suurusega söegrille ja lai valik lisatarvikuid.

Big Green Egg’i ost on tasuv investeering, mis tasub ennast kindlasti ära säästes raha erinevate grillide väljavahetamiselt, väheselt grillsöe kulult ja mis peamine – teie aega hea toidu valmistamisel. Vaadake Big Green Egg’i tutvustavat videot SIIT.

Kaal 99 kg
Mõõtmed 61 × 78 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Söegrill Big Green Egg XL”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…