Lõkkelaud beez tiikpuu 67,5cm

Lõkkelaud beez tiikpuu 67,5cm

Mustast komposiidist lõkkelaud kaetud beezikat/hallikat (Nice&Nasty) tooni ilmastikukindla tiikpuuga. Laua sisse käib 5 kg gaasiballoon sarnaselt gaasigrillidele. Leeki saab süüdata ja reguleerida laua äärel olevast juhtpuldist. Ei pillu sädemeid ega suitse, kuid on mõeldud vaid välitingimustesse. Toimib kui terrassisoojendi, mis muudab olemise hubaseks nagu tavalise lõkke ääres istudes. Hinnas sisaldub: must komposiidist laud 107x80x67,5 cm, mis on kaetud tiikpuuga, 9.5 kW reguleeritav gaasipõleti, 2.5 m gaasivoolik, 6 kg lavakive, 4 keraamilist puuhalgu ja PVC lauakate. Tarne kuni 2 nädalat.

1,629.00

Tootekood: LD-NN6510Z
Kategooriad: ,

Ilmastikukindlad lõkkelauad sobibvad rõdule, terrassile või lihtsalt murule. Lõkkelauad on hubased terrassisoojendid, mille lauapinda saab samas kasutada sihtotstarbeliselt. Lõkkelaudade tuli põleb gaasiga, seda on kerge kasutada, leek ei loobi sädemeid ning ei suitse. Gaasiballooni saab vahetada näiteks kütusetanklas või tellida kulleriga. Iga lauaga tulevad kaasa spetsiaalsed lavakivid ja keraamilised tõetruud puuhalud, mis jätavad traditsioonilise lõkke mulje. Lisavarustusena saab juurde tellida klaasraami tuule kaitseks, küljelauad lauapinna suurendamiseks ja lauaga samast materjalist plaadi täiendavaks ilmastiku kaitseks või lauapinna suurendamiseks kui lõke ei põle.

Meie müüdavad lõkkelauad on toodetud Hollandis ja saanud eriti populaarseks just Põhjamaades tänu ilmastikuindlusele ja seda arvestavale disainile. Lõkkelauad ei vaja erilist hooldust kuna nende tuli ei tekita tuhka. Nende korpus on valmistatud betooni struktuuri meenutavatest magnesium-komposiitmaterjalidest (polüesterkatted) ja gaasipõleti roostevabast terasest. Osad mudelid on viimistletud ilmastikukindla tiikpuuga. Lõkkelaudadele kehtib ühe-aastane garantii, pärast selle lõppemist pakume vajadusel tasulist hooldusteenust.

Kaal 67 kg
Mõõtmed 107 × 80 × 67.5 cm

Sulle võib meeldida ka…