Lõkkelaud tiikpuu 46cm

Lõkkelaud tiikpuu 46cm

Musta või halli (tellimisel märkida soovitud värv) komposiidist lõkkelaua plaadiga ja tiikpuust raamiga laud. Sell struktuur meenutab betooni, kuid materjal on märksa kergem, soojem ja ilmastikukindel. Laua äärde (ei mahu laua sisse) käib 5 või 9 kg gaasiballoon sarnaselt gaasigrillidele. Leeki saab süüdata ja reguleerida laua küljel olevast juhtpuldist. Ei pillu sädemeid ega suitse, kuid on mõeldud vaid välitingimustesse. Toimib kui terrassisoojendi, mis muudab olemise hubaseks nagu tavalise lõkke ääres istudes. Hinnas sisaldub: must komposiidist laud koos 19,5 kW reguleeritava gaasipõletiga, 2.5 m gaasivoolik, 6 kg lavakive, 4 keraamilist puuhalgu ja PVC lauakate. Tarne kuni 2 nädalat.

1,690.00

Tootekood: SRS6510HTZ
Kategooriad: ,

Ilmastikukindlad lõkkelauad sobibvad rõdule, terrassile või lihtsalt murule. Lõkkelaud toimib kui hubane soojuskiirgur, mille lauapinda saab samas kasutada sihtotstarbeliselt. Lõkkelaudade tuli põleb gaasiga, seda on kerge kasutada, leek ei loobi sädemeid ning ei suitse. Gaasiballooni saab vahetada näiteks kütusetanklas või tellida kulleriga. Iga lauaga tulevad kaasa spetsiaalsed lavakivid ja keraamilised tõetruud puuhalud, mis jätavad traditsioonilise lõkke mulje. Lisavarustusena saab juurde tellida klaasraami tuule kaitseks, küljelauad lauapinna suurendamiseks ja lauaga samast materjalist plaadi täiendavaks ilmastiku kaitseks või lauapinna suurendamiseks kui lõke ei põle.

Meie müüdavad lõkkelauad on toodetud Hollandis ja saanud eriti populaarseks just Põhjamaades tänu ilmastikuindlusele ja seda arvestavale disainile. Lõkkelauad ei vaja erilist hooldust kuna nende tuli ei tekita tuhka. Nende korpus on valmistatud betooni struktuuri meenutavatest magnesium-komposiitmaterjalidest (polüesterkatted) ja gaasipõleti roostevabast terasest. Osad mudelid on viimistletud ilmastikukindla tiikpuuga. Lõkkelaudadele kehtib ühe-aastane garantii, pärast selle lõppemist pakume vajadusel tasulist hooldusteenust.

Kaal 55 kg
Mõõtmed 107 × 80 × 46 cm

Sulle võib meeldida ka…