Lõkkelaud punakas tiikpuu 67cm

Lõkkelaud punakas tiikpuu 67cm

Ühel sumedal augustikuu õhtul, ei rohkem ega vähem kui viisteist aastat tagasi, läks kolmene tüdrukute punt Stroomi randa sünnipäeva puhul piknikku pidama. Nad olid korterikaaslased, kes üürisid üheskoos üht lagunevat 100m2 korterit Tallinna kesklinnas, üsna Kaarli kiriku läheduses.

Sooja kühmulise liiva peale sätiti lina ja kogu söögikraam, mis ümber nurga poest kaasa osteti.
Varbad mõnusalt liivas ja suud naerul jutustati meestest, tööst ja ülikoolist nii nagu naistele kombeks – emotsionaalselt ja pisidetailideni viimistletult, mitu tundi jutti. Sel ajal „tavainimestel“ veel nutitelefone polnud, aga Maril oli fotokas kaasas. Ja kuigi neil ujukad koju ununesid korraldasid nad merre loojuva päikese taustal üsna intrigeeriva fotosessiooni, ise südamest naerdes ja lõkerdades.

Õhtu edenedes läks olemine pisut viludaks, aga tüdrukud ei lasknud end sellest üldse häirida. Kuivanud oksaraage ning pillirookõrsi vedeles rohkelt nende ümber ja nii nad meisterdasidki vee äärde, kuiva liiva peale lõkkeaseme. Seal nad istusid hommikutundideni, lõkkesoojus nägudel kumamas, ise salamahti soovides, et terve ülejäänud elu just nõnda muhe välja kukuks.

Praeguseks on neist kõigist saanud pereemad: kellel üks, kellel kaks last, kes abielus, kes lahutatud. Nad elavad Eestimaa eri paigus ning pole aastaid üksteisel külas käinud. Aga iga kord, kui nad kodumaja terrassil, pere seltsis, lõkkelaua taga end soojendavad, meenub neile see sume augustikuu öö, täis lootust ja maagiat. Elus tuli loob mälestusi, elus tuli toob mälestusi.

Mustast komposiidist lõkkelaud on kaetud punakat tooni ilmastikukindla tiikpuuga. Laua sisse käib 5 kg gaasiballoon sarnaselt gaasigrillidele. Leeki saab süüdata ja reguleerida laua äärel olevast juhtpuldist. Ei pillu sädemeid ega suitse, kuid on mõeldud vaid välitingimustesse. Toimib kui terrassisoojendi, mis muudab olemise hubaseks nagu tavalise lõkke ääres istudes.

Hinnas sisaldub: must komposiidist laud 109x82x67 cm, mis on kaetud tiikpuuga, 9.5 kW reguleeritav gaasipõleti, 2.5 m gaasivoolik, 6 kg lavakive, 4 keraamilist puuhalgu ja PVC lauakate. Tarne kuni 2 nädalat.

1,529.00

Tootekood: LD-TH6510Z
Kategooriad: ,

Ilmastikukindlad lõkkelauad sobibvad rõdule, terrassile või lihtsalt murule. Lõkkelauad toimivad hubaste terrassisoojenditena, mille lauapinda saab samas kasutada sihtotstarbeliselt. Lõkkelaudade tuli põleb gaasiga, seda on kerge kasutada, leek ei loobi sädemeid ning ei suitse. Gaasiballooni saab vahetada näiteks kütusetanklas või tellida kulleriga. Iga lauaga tulevad kaasa spetsiaalsed lavakivid ja keraamilised tõetruud puuhalud, mis jätavad traditsioonilise lõkke mulje. Lisavarustusena saab juurde tellida klaasraami tuule kaitseks, küljelauad lauapinna suurendamiseks ja lauaga samast materjalist plaadi täiendavaks ilmastiku kaitseks või lauapinna suurendamiseks kui lõke ei põle.

Meie müüdavad lõkkelauad on toodetud Hollandis ja saanud eriti populaarseks just Põhjamaades tänu ilmastikuindlusele ja seda arvestavale disainile. Lõkkelauad ei vaja erilist hooldust kuna nende tuli ei tekita tuhka. Nende korpus on valmistatud betooni struktuuri meenutavatest magnesium-komposiitmaterjalidest (polüesterkatted) ja gaasipõleti roostevabast terasest. Osad mudelid on viimistletud ilmastikukindla tiikpuuga. Lõkkelaudadele kehtib ühe-aastane garantii, pärast selle lõppemist pakume vajadusel tasulist hooldusteenust.

Kaal 67 kg
Mõõtmed 109 × 82 × 67 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõkkelaud punakas tiikpuu 67cm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…