Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

“Vorwerk VR300 on hetkel ilmselt maailma parim robottolmuimeja /…/ “

kirjutab arvustus.com lehel tuntud tehnikakriitik Priit.

Antud robottolmuimeja teeb eriliseks täielik nutijuhtimine
(Android ja iOS seadmete jaoks). Mobiilirakenduse abil on robot ühendatud kodusesse WIFI-võrku, võimaldades Sulle otse telefoni ekraanilt täielikku ülevaadet roboti tööst.
Vaata seadistamise videot SIIT.

Lisaks saab tubade plaanile ise näpuga joont vedades tekitada virtuaalsed seinad ehk keelutsoonid, kuhu tolmuimeja sattuda ei tohi.

Super navigeerimissüsteem ja peensusteni lihvitud puhastus (isegi nurgad ja toolijalgade ümbrus!) toob naeratuse näole ka kõige nõudlikumale kasutajale.
Ja mis eriti mugav, aku tühjenemisel liigub robot iseseisvalt laadija juurde ning jätkab peale laadimist tööd sealt, kus see pooleli jäi.


Kassi- ja koerakarvad vaibal, küpsisepuru köögipõrandal,
tolmurullid lauajalgade ümber – see ei ole enam Sinu elu!


 

959.00

Kategooria:

ÜLIVINGE TEHNIKA

  • Lasernavigeerimissüsteemi ning enam kui tosina sensori abil liigub ja kaardistab robottolmuimeja Kobold VR300 süstemaatiliselt mööda tube.
  • kolm esiosas paiknevat ultraheliandurit koos põrkeraua all asuvatele kontaktsensoritele ei lase robotil vastu seinu ja mööblit põrgata
  • infrapuna sensorid roboti küljel ning all on abiks piki seina liikumisel ega lase tolmuimejal trepist alla kukkuda
  • tänu uudsele rataste tehnilisele lahendusele ületab tolmuimeja kuni 2 cm kõrgused takistused
  • ülimalt efektiivne ja vastupidav mootor tekitab tugeva imemisjõu ning moodne hari võimaldab senisest paremat puhastustulemust nii vaibal kui kõval põrandakattel (1800 pööret minutis pöörlev peahari tagab süvapuhastuse vaipkatetel)
  • koristades kuni 120m2 ala peab aku korraga kuni 60 minutit ja ECO režiimis kuni 90 minutit 

UUDNE NUTIRAKENDUS

  • Esmase töötamise ajal uurib robot elamist rida rea järel ning salvestab tulemused ruumi plaani. Järgmiste koristamiste käigus järgib Kobold VR300 sama rada, tagades optimaalse koristustulemuse igal korral. 
  • raskesti ligipääsetavad alad ehk virtuaalsed keelujooned (NO-GO LINES) on võimalik mobiilirakenduse abil märkida selliselt, et need on koristamise alast välja jääksid.
  • soovi korral saadab robot koristamise lõpetamisel mobiilse teavituse, millised alad on koristatud ja kui kaua selleks aega kulus. Samal viisil teavitab robot võimalikest vigadest ning annab otseviite võimalikele lahendustele.
  • Kohtpuhastuse ‘Spot Cleaning’ funktsioon võimaldab roboti saata konkreetset väikest ala koristama (2m x 2m või 4m x 4m)

Aku Li-ion 14,4V 84Wh
Kaal 5 kg
Komplektis Harjastega pöördhari, kahekihiline filter, laadimisjaam, magnetpiire
Kõrgus 9 cm
Küljehari Jah
Mõõdud PXL 34X34 cm
Müratase 70 dBA
Pretensiooni esitamise aeg (aastat) 2
Süsteemne lasernavigeerimine Jah
Tööaeg ühe laadimisega 60-90 min

Sulle võib meeldida ka…