Söegrill Big Green Egg MiniMax

Söegrill Big Green Egg MiniMax

Kuigi selle suuruse üle pole midagi uhkustada, teeb Big Green EggMiniMax selle kuhjaga oma töötulemustes tasa. MiniMax on Big Green Eggi tootepere uusim liige ja meie kõige kompaktsem mudel. See annab sulle enam kui küllalt ruumi 4–6 inimesele toitu valmistada. Pealegi saad teha seda otse laual, kui soovid, sest kõigest 50 cm kõrgune MiniMax on täiuslik EGG laual kasutamiseks.

See keraamiline ahi on ideaalne vahend kõige suursugusemate roogade valmistamiseks. Kui kavatsed reisile minna, ei pea MiniMaxi kaasavõtmiseks profitõstja olema, sest see kaalub kõigest 35 kg. Lisaks saab tänu standardvarustusse kuuluvad kanderaamiga selle mugavalt kaasa võtta! Big Green Egg MiniMaxi või sageli ka restoranides leida.

1,125.00

Tootekood: AMXHD1
Kategooriad: ,

Söegrill Big Green Egg MiniMax

Big Green Egg’i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. See on NASA arendatud tehnoloogia abil loodud unikaalne keraamiline söegrill, mis on ilmastikukindel ja mille keraamikale kehtib eluaegne garantii. Selles valmistatud toidud saavad erilise maitse nii hautades, grillides või suitsutamisel tänu kvaliteetsetele materjalidele ja ülitäpsele temperatuuri reguleeritavusele. EGG’i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg’i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C. Samas ei muutu BGE grillide välispind ohtlikult kuumaks, mis teeb sellest ohtutu pereliikme ka lastega peredele. Grillimise ajal ei ole tarvis pidevalt grilli kontrollimas käia nagu traditsiooniliste grillidega, mis võivad ootamatult leegi üles lüüa või temperatuuri kaotada. See annab ka grillijale rohkem aega külaliste või pere jaoks.

Big Green Egg’i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg’i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG’i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise. Grilli on võimalik hermeetiliselt sulgeda nii, et söed kustuvad ja neid saab taas kasutada järgmisel korral hoides kokku grillsütt. Meie tootevalikus on erineva suurusega söegrille ja lai valik lisatarvikuid.

Big Green Egg’i ost on tasuv investeering, mis tasub ennast kindlasti ära säästes raha erinevate grillide väljavahetamiselt, väheselt grillsöe kulult ja mis peamine – teie aega hea toidu valmistamisel. Vaadake Big Green Egg’i tutvustavat videot SIIT.

Kaal 28 kg
Mõõtmed 33 × 50 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Söegrill Big Green Egg MiniMax”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…