Kord on jäiselt külm, siis jälle sula – selline see Eestimaa talv kord juba on. Sulle armsaks saanud koduaia massaživann seisab kenasti omal kohal, aga Sinul kirpeldab ikkagi sees küsimus: kas ma peaksin oma välivanni kuidagi ilmastiku eest kaitsma, seda hooldama?

Iga päev on massaaživanni päev

  • KORRALINE HOOLDUS hoiab seadmed töökorras ja tagab vanni pikaealisuse! Hea uudis on see, et on Arctic Spas õuevannid ja minibasseinid on mõeldud aastaringseks kasutamiseks ja disainitud spetsiaalselt karmides ilmastikuoludes vastu pidamiseks. Seega, kui Sul on plaan hoida oma välivanni üle talve töös, siis suuremahulist hooldust polegi vaja.  See on suur eelis, kas pole?

 

  • Juhul kui plaanid oma õuevanni kasutamise talvekuudel ajutiselt lõpetada või siis lihtsalt pikemalt kodust eemal olla, tuleb ette võtta MINIHOOLDUS.

 

Toome Sinuni TOP 5 küsimust ja vastust massaaživanni talvise hoolduse kohta.

#1 Kas vesi talvel vanni sisse ära ei külmu?

Ole mureta, ei külmu. Külmumisvastane kaitse on Arctic Spas vannide loomisel üks põhilisi fookuseid.

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoida veetemperatuuri ka voolukatkestuse korral, ja välistavad jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. See on patendeeritud lahendus FreeHeat™, mida mujalt ei leia.

Paljud Arctic Spa mulli-ja massaazivannid sisaldavad ka funktsiooni “Smart Winter Mode”, mis temperatuuri jahtumisel lülitab veepumba automaatselt sisse, et vältida torude külmumist.

#2 Kas suure külmaga vanni töös hoidmine kulukaks ei lähe?

Ole mureta, ei lähe. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve. Meie ei tugine umbmäärastel arvutustel ega lubadustel vaid tõendame madalat elektrikulu teie enda poolt interneti kaudu juhitava seadme abil. Te mitte ainult ei saa täpset ülevaadet elektritarbimisest vaid saate ka seadistada kulukamad tööprotsessid madalama tariifiga perioodile. Juhendi järgse tegutsemise korral garanteerime teile madalaimad elektrikulud võrreldes ükskõik millise teise välitingimustesse mõeldud massaaživanni või basseiniga (aasta keskmine kulu on 1€/päev)

#3 Kas vanni kaane pealt tuleb pidevalt lund maha lükata?

Ole mureta, ei tule. Enamike meie massaazivannide standardvarustusse kuulub kaalult kerge, kuid sadu kilosid kandev Molyvac™ kaas, mis ei lase niiskusel imenduda ega aurustuda – see on nagu kork termosel. Sa ei pea kunagi muretsema, et kaas suure lumekoorma all sisse vajuks. Siinkohal julgeme endale vastu rinda tagudes kuulutada, et tegemist on vaieldamatult maailma parima massaaži- ja mullivanni kattega.

#4 Kas puidust korpus heitlikus kliimas kannatada ei saa?

Ole mureta, ei saa. Kõik meie puidust vannikorpused on valmistatud ahjus kuivatatud tisleripuidu
kvaliteediga punasest seedripuust ning viimistletud kolme kihi
spetsiaalse puidukaitsevahendiga. Sellel puidul on looduslik võime taluda laia temperatuurivahemikku ja niiskust.
Küll aga on mõistlik iga paari aasta tagant korpust üle peitsida.

#5 Kas ma ise saan ise korralise hoolduse või talvise minihooldusega hakkama?

Iseenesest hooldus pole keeruline, selleks on vaja vaid natukene juhendamist ning mõned lisatarvikud meie e-poest. Üldiselt soovitame aga oma klienditel jätta hooldused meie meeskonna kanda. Eelkõige just seepärast, et meie tehnikud oskavad üle vaadata ka seadmete üldise olukorra vältimaks halbu üllatusi tulevikus.

 


#vannimütspeasKui Sa tunned, et Sul pole selliseks hoolduseks aega või tahtmist, võta ühendust ja me ajame asjad ise korda!
Hoolduspakettidega saad tutvuda www.arcticspas.ee/hooldus

Kõikidele jaanuari kuus hoolduse tellijatele anname kingitusena kaasa vanni vee värskendaja.

Mõnusat spaatamist!

PS! Ole hea, pane palun talvel vannimõnusid nautides müts ka pähe😉