Ostu- ja müügitingimused

vannid

Ostu- ja müügitingimused

Kuidas käib e-poes kauba tellimine?

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui klikite punasel „Vaata ostukorvi“ nupul.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Tööpäevadel enne 12:00 esitatud tellimused postitame veel samal päeval.

Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse arcticspas.ee keskonnal edastada aeg-ajalt häid pakkumisi puudutavaid uudiskirju.

Arctic Spas OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Arctic Spas OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Kuidas toimub e-poes maksmine?

Arctic Spas veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem. Makseviise vahendab Maksekeskus AS.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Mis sisaldub toote ja saadetise hinnas?

Kõik hinnad arcticspas.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile. SmartPost 3,70€, DPD kuller koju 36.00€. SmartPost-i saab kasutada ainult Arctic Spas tarvikute tellimiseks. Lisaseadmed on liialt suured, et mahtuda pakiautomaati ja need toob kohale DPD kuller. Alati on ka võimalus ise kaubale järele tulla.

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Arctic Spas OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Milline on kauba üleandmise kord?

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Arctic Spas OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 12.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba järgmisel päeval. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Arctic Spas OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Arctic Spas OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Arctic Spas OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Kuidas kehtivad e-poe tagastusõigused?

Arcticspas.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@arcticspas.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.